zwiń

Skontaktuj się z nami!

T.+48 533 663 657

M. gabinet@semperfit.pl

Zostaw kontakt

Oddzwonimy!

Zapewniamy bezpłatne konsultacje.

Nasi specjaliści dobiorą odpowiedni dla Ciebie zabieg.

Pośród ruchliwych i pełnych zgiełku ulic jest już miejsce, w którym kobiety i mężczyźni mogą się zrelaksować i odpocząć po pracy, zadbać o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne.

Kriolipoliza, terapia mikroigłowa, kwasy medyczne i inne ekskluzywne zabiegi na twarz i ciało są u nas w zasięgu ręki.

Przyjmij zaproszenie do Semper Fit – strefy zdrowia i urody, miejsca błogiego lenistwa przy aromacie i nastroju świec oraz wyciszających dźwiękach muzyki.

SEMPER FIT strefa zdrowia i urody to:

  • Szeroki wachlarz usług pielęgnacyjnych na ciało
  • Nowoczesny, profesjonalny sprzęt
  • Zabiegi dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta
  • Przytulne wnętrze, które pozwoli Ci odpocząć w atmosferze intymności
  • Wykwalifikowany personel
  • Wysokiej jakości kosmetyki pielęgnacyjne
  • Relaks z dala od zgiełku ulic i przemieszczających się ludzi

Oferta Gabinetu obejmuje kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne na ciało, szeroki wachlarz masaży – od klasycznych przez kosmetyczne po egzotyczne masaże SPA, które zaspokoją potrzeby tych, którzy poszukują korzyści zdrowotnych i wyjątkowych właściwości pielęgnacyjnych, jakie przynosi lecznicza moc dotyku w połączeniu z naturalnymi olejkami roślinnymi i 100 % naturalnymi kosmetykami.

Gabinet Semper Fit wyposażony jest w urządzenia najnowszej generacji m.in. do odchudzania i modelowania ciała zapewniające relaks i odnowę w najlepszym wydaniu.

Gabinet Semper Fit to miła, dyskretna i profesjonalna obsługa, dzięki której poddasz się odnowie biologicznej w przytulnym i eleganckim wnętrzu.

W Gabinecie Semper Fit Twoim ciałem zajmie się wykwalifikowany i doświadczony personel. Fachowo poradzimy Ci i odpowiemy na każde Twoje pytanie. Pomożemy w doborze odpowiedniego dla Ciebie zabiegu i sprzętu.

wSPAniałe Pakiety

Pracujemy na kosmetykach